Archiwa kategorii: sprawy klubowe

zakwaterowanie Bożejów 9-10 kwietnia 2022

Z uwagi na awarię systemu rezerwacji w Zamku Bożejów, prosimy wszystkich uczestników Zjazdu Klubu Posokowców PZŁ, którzy posiadali rezerwację noclegu z 9 na 10 kwietnia 2022 r. o kontakt z recepcją Zamku celem potwierdzenia rezerwacji. Również osoby, które pierwotnie otrzymały informację o braku miejsc noclegowych w tym terminie a chciałyby skorzystać z noclegu mogą skontaktować się z recepcją Zamku gdyż są jeszcze wolne miejsca noclegowe.

Ponadto wszystkie osoby chcące wziąć udział w biesiadzie, która odbędzie się w dniu 9 kwietnia o godzinie 19:00, proszone są o niezwłoczne potwierdzenie tego faktu w recepcji Zamku Bożejów.

Zarząd Klubu Posokowców Polskiego Związku Łowieckiego

zwołuje na dzień 10 kwietnia (niedziela) 2022 r. na godz. 1100

Zwyczajne Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Klubu,

które odbędzie się w „Zamku Bożejów”, w Bożejowie k/Kluczborka.

Czytaj dalej

Zaproszenie na XIII Memoriał im. ks. Benedykta Gierszewskiego

Już po raz trzynasty Klub Posokowców PZŁ wspólnie z ZO PZŁ w Opolu planuje zorganizować w dniach od 3 do 6 grudnia 2021 roku, kolejny XIII Memoriał im. Ks. Benedykta Gierszewskiego, czyli Międzynarodową Ocenę Pracy Posokowców w  łowisku.

Jest to jedna z najważniejszych w Europie międzynarodowa ocena pracy posokowców, na naturalnych postrzałkach zwierzyny grubej w której wezmą udział w jednym czasie i miejscu przewodnicy z posokowcami, z wielu krajów. Oceny pracy psów będą dokonywać zespoły sędziowskie składające się z sędziów zagranicznych i polskich. Czytaj dalej

Międzynarodowy konkurs pracy posokowców im. Jana Kierznowskiego CACIT

Fot. Ewelina Wysogląd

Zarząd Okręgowy PZŁ w Opolu przy współpracy z Klubem Posokowców PZŁ organizuje w dniu 9 października 2021 roku na terenie OHZ KRYSTYNA Nadleśnictwa Kluczbork Międzynarodowy Konkurs Pracy Posokowców na sztucznym tropie, imienia byłego Prezesa naszego klubu Jana Kierznowskiego .

W konkursie mogą wziąć udział posokowce hanowerskie i bawarskie oraz alpejskie gończe krótkonożne. Na konkursie będą przyznawane wnioski CACIT, Res. CACIT i CPC.

Ilość przyjętych na konkurs posokowców jest ograniczona.

Rozpoczęcie i zakończenie imprezy odbędzie się na terenie Zamku w Bożejowie w którym istnieje możliwość indywidualnej rezerwacji miejsc noclegowych. Zamek Bożejów

Zachęcamy klubowych przewodników do wzięcia udziału w imprezie. Zgłoszenia proszę kierować do Zarządu Okręgowego PZŁ w Opolu.

 

Zmiana nazwy i regulaminu Klubu

Walne Zgromadzenie Członków Klubu w dniu 20 czerwca 2021 roku dokonało zmiany nazwy i regulaminu klubu dostosowując się do wymogów Ramowego Regulaminu Klubu Grupy Ras (Klubu Rasy) Psów Myśliwskich Polskiego Związku Łowieckiego, zgodnie z Uchwałą Nr 303/ 2020 Naczelnej Rady Łowieckiej z dnia 25 czerwca 2020 roku.

Aktualna nazwa klubu brzmi: Klub Posokowców Polskiego Związku Łowieckiego. Dotychczasowy Statut Klubu został zastąpiony przez REGULAMIN KLUBU POSOKOWCÓW POLSKIEGO ZWIĄZKU ŁOWIECKIEGO. Pozostałe uregulowania, w tym konto bankowe, pozostają bez zmian.