Archiwa kategorii: Memoriał ks. Gierszewskiego

Lista uczestników XI. Memoriału ks. B. Gierszewskiego

  1. Bojanowski Grzegorz, Klub Posokowca Polska
    FARES z Brzozowej Akacji, ur. 09.09.2012, BGS, pies
  2. Dera Grzegorz, Klub Posokowca Polska,
    DUMKA ze Starej Grobli, ur. 23.01.2014, BGS, suka
  3. Jasiak Paweł, Klub Posokowca Polska,
    GROT z Beskidzkiej Ostoi, ur. 02.04.2015, BGS, pies
  4. Klinkó Nándor, USHV Węgry,
    Ricsika-Erdei Apacs, ur. 26.04.2012, HS, pies
  5. Reindl Gerald, ÖSHV Austria,
    Alma von der Königswand, ur. 11.02.2010, BGS, suka
  6. Skácil Jura, CMKCHB Czechy,
    CEZAR z Babinej hory, ur. 18.04.2013, BGS, pies
  7. Smrek Karol jr, KCHF Słowacja
    BRYX od Uja Laca, ur.02.05.2014, BGS, pies
  8. Wiese Henning , KBGS Niemcy,
    Söllmann vom Schwalbenkopf, ur. 16.05.2010, BGS, pies
  9.  Wyss Ruedi, SSC Szwajcaria,
    Quira vom Pfingsberg, ur.15.06.2013, BGS, suka
  10. Vendrame Danilo, SHC Włochy,
    BLUME, ur. 26.05.2012, HS, suka

Wszystkim życzymy poplątania otoków!
Darz Bór!

ZAPROSZENIE NA X MEMORIAŁ IM. KS. BENEDYKTA GIERSZEWSKIEGO  

Już po raz dziesiąty Klub Posokowca wspólnie z ZO PZŁ w Opolu organizuje w dniach 06-09 listopada 2015 roku, kolejny X Memoriał im. Ks. Benedykta Gierszewskiego,  czyli ocenę pracy posokowców w naturalnym łowisku.

 Jest to jedyna w Polsce i nieliczna w Europie ocena pracy posokowców z wielu krajów w jednym czasie i miejscu. Oceny pracy psów będą dokonywać zespoły sędziowskie składające się z sędziów zagranicznych i polskich. Czytaj dalej

Lista przewodników i posokowców na IX Memoriale im. Ks. B. Gierszewskiego

1. Martin Bratengeyer, HS Rábaparti Vadász Kopé – ÖSHV – Austria
2. Miroslav Prchlík, HS Ar ze Lniště – CMKCHB – Czechy
3. Sebastian Lerch, BGS Oscar von Nieplitztal – KBGS – Niemcy
4. Fraňo Róbert, BGS HUGO z Liptovských Revúc – KCHF – Słowacja
5. Klaus Lauber, BGS Luna Pellizzato – SSC – Szwajcaria
6. Róbert Horváth, HS TÖLÖSI ERDŐJÁRÓ ÁLMOS – USHV – Węgry
7. Marcin Kunikowski, BGS DAISY z Brzozowej Akacji – Klub Posokowca – Polska
8. Rafał Malec, BGS CANTO z Ivetkinho dvora – Klub Posokowca – Polska
9. Grzegorz Sęk, BGS ERGO Zimny Trop – Klub Posokowca – Polska