Życzenia świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego, 2014 Roku Zarząd Klubu składa wszystkim członkom oraz sympatykom naszego Klubu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spełniania wszystkich marzeń w życiu prywatnym i zawodowym oraz wielu satysfakcji z obcowania z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi. Życzymy, oby w nadchodzącym Nowym Roku nasze drogi spotykały się jak najczęściej!

Drodzy Klubowicze!

Zbliża się koniec roku i do dnia dzisiejszego nie odnotowaliśmy od części członków wpłaty składki członkowskiej do Klubu Posokowca za bieżący rok. Istnienie i kondycja finansowa naszego klubu zależy m.in. od uregulowania składek członkowskich z których musimy się rozliczyć przed ZG ZKwP. Dlatego też, zwracamy się z gorącą prośbą o dokonanie do końca roku tej członkowskiej powinności. Członkowie, którzy zalegają ze składkami zostaną, zgodnie ze statutem, skreśleni z listy członków klubu. Do członków zalegających z opłatami na rzecz klubu, skarbnik wysłał pisma z prośbą o ich uregulowanie. Przepraszamy tych członków do których wysłano pisma pomimo opłacenia składki.
Przypominamy, że składka członkowska za 2013 rok wynosi 60 zł. W miarę możliwości finansowych prosimy o uregulowanie składek za 2013 i 2014 rok.
Składka na rok 2014, zgodnie z decyzją Walnego Zgromadzenia wynosi 60 zł.
Wpłat składek prosimy dokonać na konto klubu:

Związek Kynologiczny w Polsce
Klub Posokowca Członek ISHV
45-357 Opole, ul. 1 Maja 92 (skr. poczt. 564)
Citi Bank
96 1030 0019 0109 8533 0002 6476
z dopiskiem składka członkowska do Klubu Posokowca za rok…

            Prosimy również o przesyłanie do końca stycznia 2014 roku, na adres V-ce Przewodniczącego ds. Użytkowości;  Maciej Kopeć, Wierzchy 88 (Krystyna),
46-258 Wołczyn, tel. +48 606437272, maciekbosco@o2.pl   wypełnionego Formularza –sprawozdanie_z_prac za 2013 rok (za okres od 1 stycznia do 31 grudnia).
Plik FORMULARZA – Wykaz Prac Posokowca w programie Microsoft Excel znajdziecie na naszej stronie internetowej.
Prosimy również o przesłanie V-ce Przewodniczącemu ds. Hodowlanych – Wojciechowi Łażewskiemu, ul. Mała 2A, 05-850 Ożarów Mazowiecki, tel.: +48 601223139, zuet@zuet.com.pl, informacji dotyczących kryć i miotów posokowców, a także o nabyciu uprawnień hodowlanych przez posokowce, jak również o ich odejściu do sfory św. Huberta.
Zapraszamy również do współredagowania Biuletynu Klubowego za 2013 rok. Prosimy o nasyłanie do końca lutego, na adres Prezesa Klubu Wojciecha Galwasa, ul. Żorska 11/7, 47-400 Racibórz, tel. +48 32 4159008, wojciechgalwas@wp.pl artykułów i zdjęć, które chcielibyście Państwo zamieścić w biuletynie.
Informujemy, że Walne Zgromadzenie członków Klubu Posokowca, połączone z Krajową Wystawą Posokowców oraz Międzynarodowym Konkursem pracy posokowców  zamierzamy zorganizować w dniach 3-4 maja 2014 roku w Beskidach.

W imieniu Zarządu

Wojciech Galwas
Prezes