PODSUMOWANIE 2016 ROKU

W związku z zakończeniem roku i czasem na jego podsumowanie, przypominamy o obowiązkach członkowskich. Prosimy o pilne uregulowanie zaległych składek członkowskich i opłacenie składki za 2017 rok. Nie opłacenie składki do końca roku skutkuje wygaśnięciem członkostwa w Klubie Posokowca. W sprawach związanych z opłatą składki (zaległej za 2016 rok lub bieżącej za 2017 r.) lub innych zobowiązań finansowych wobec klubu prosimy kontaktować się ze Skarbnikiem Klubu Rafałem Malcem (mail.; admin@rmuchwyty.com.pl  tel. 531 634 347). Składka członkowska w dalszym ciągu wynosi 60 zł i należy ją wpłacać na aktualne konto klubu w Millennium Banku; nr 71 1160 2202 0000 0001 8690 1454 z dopiskiem „składka członkowska za rok…”

 

Przypominamy o obowiązku przesłania do V-ce Przewodniczącego ds. Użytkowości Macieja Kopcia (mail; maciekbosco@tlen.pl tel.: 606 437 272), Kart Prac Posokowca za 2016 rok (za okres od 1 stycznia do 31 grudnia) lub zbiorczych zestawień prac.
Karta zbiorczego zestawienia prac wraz z instrukcją dostępna jest w zakładce do pobrania.

Prosimy również o przesyłanie informacji o pojedynczych nawet pracach posokowców lub informacji, że w 2016 roku posokowce nie podejmowały poszukiwania postrzałków.

Sprawozdania z prac należy przesłać do dnia 15 lutego 2017 roku.

 

Prosimy członków klubu o przekazanie V-ce Przewodniczącemu ds. Hodowlanych Jakubowi Rudzińskiemu (mail; rudzinski.jakub@wp.pl  tel.: 784 404 823) informacji dotyczących bieżącego stanu posiadanych posokowców, zeszłorocznych kryć i miotów, nabyciu lub sprzedaży posokowców,  nabyciu uprawnień hodowlanych  jak również o ich odejściu do sfory św. Huberta.

Informacje te prosimy przekazać do 15 lutego 2017 roku.

 

Prosimy również o przesłanie do końca lutego, na adres Przewodniczącego Wojciecha Galwasa (mail; wojciechgalwas@wp.pl  tel.; 605 850 288) materiałów do Biuletynu Klubu za 2016 rok.
Oczekujemy na artykuły (wraz ze zdjęciami) dotyczące wykonywanych prac przez Wasze posokowce, udziału w polowaniach, konkursach, wystawach i innych ciekawych wydarzeniach związanych z posokowcami. Obligatoryjnie sprawozdania z udziału w zagranicznych konkursach posokowców zobowiązani są przesłać jego uczestnicy.

 

Jesteśmy jedynym klubem rasy wydającym własny biuletyn. Niech jego zawartość świadczy o działaniach naszego klubu. Kształt biuletynu zależy od Was!

 

CZEKAMY  NA  WASZE PODSUMOWANIA 2016 ROKU!!!