Imprezy Klubu Posokowca zaplanowane na 2017 rok

Zarząd Klubu Posokowca zaprasza członków klubu do wzięcia udziału w imprezach kynologicznych:

30 kwietnia

– Międzynarodowy Konkurs Pracy Posokowców w Jeleśni organizowany przez Zarząd

Okręgowy PZŁ w Bielsku – Białej i Komisję Kynologiczną Beskidzkiej Okręgowej Rady

Łowieckiej.

– Klubowa Wystawa Posokowców i Alpejskich Gończych Krótkonożnych w Jeleśni

organizowana przez Oddział ZKwP w Bielsku – Białej i komisję ZG  Klub Posokowców i Alpejskich gończych krótkonożnych.

 

20 maja

Międzynarodowy Konkurs Pracy Posokowców i Tropowców organizowany przez ZO PZŁ i Komisję Kynologiczną ORŁ w Rzeszowie w Kamionce-Cyziówce/ k. Rzeszowa.

 

3 czerwca

Międzynarodowy Konkurs Pracy Posokowców i Tropowców w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowany przez ZO PZŁ i Komisję Kynologiczną ORŁ w Piotrkowie Trybunalskim.

 

4 czerwca

Walne Zgromadzenie Członków Klubu Posokowca Członka ISHV odbędzie się we Włodzimierzowie w ośrodku Zielony Gościniec. W wieczór poprzedzający WZ planujemy zorganizować wspólną biesiadę dla członków klubu i gości.

 

9 -11 czerwca

Wiosenne warsztaty dla przewodników posokowców i tropowców zostaną zorganizowane w Korbielowie w dniach 9-11 czerwca przez Komisję Kynologiczną Beskidzkiej ORŁ i Klub Posokowca.  W trakcie warsztatów przewidziano trening na trenażerze wypożyczonym ze Słowacji. Zakwaterowanie w hotelu „Granica” w Korbielowie.

 

25-27 sierpnia

Letnie Warsztaty dla przewodników posokowców i tropowców na terenie OHZ Krystyna Nadleśnictwa Kluczbork. Zakwaterowanie dla uczestników i ekipy szkoleniowej zarezerwowano w Pałacu w Radomierowicach.

 

4-8 września

Udział delegacji Klubu Posokowca w Zjeździe ISHV i ISHV Suche w Szwajcarii.

 

7 października

XX Międzynarodowy Konkurs Posokowców w Orzechowie/k. Olsztyna organizowany przez ZO PZŁ w Olsztynie i Komisję Upowszechniania Psa Myśliwskiego Mazurskiej ORŁ.

 

2-6 listopada

XI Memoriał im. B. Gierszewskiego. Do udziału w Memoriale zostaną zaproszeni przewodnicy i sędziowie z klubów członkowskich ISHV oraz zostaną wybrani przewodnicy z Polski. Centrum memoriału znajdować się będzie w Pałacu w Radomierowicach.