Rezerwacja noclegów na Zjazd Klubu

Na prośbę managera Zamku Bożejów, prosimy o pilne dokonywanie rezerwacji w Hotelu Bożejów związanej z pobytem na Zjeździe Klubu. Prosimy dokonać rezerwacji w terminie do 15 sierpnia.

Rezerwacji należy dokonywać osobiście u managera Zamku Bożejów, pod numerem telefonu: +48 667 920 604 lub mailem: manager@bozejow.pl  Przy rezerwacji proszę podać informację: Zjazd Klubu Posokowca.

Strona internetowa hotelu; http://www.bozejow.pl/

Okres wakacji to czas intensywnego ruchu turystycznego, dlatego też późniejsze dokonanie rezerwacji może okazać się niemożliwe ze względu na brak miejsc. Również ze względów organizacyjnych chcemy wiedzieć ile osób weźmie udział w Zjeździe Klubu.

Również osoby, które nie zamierzają dokonać rezerwacji w Zamku Bożejów, a chcą wziąć udział w biesiadzie dla członków klubu i miłośników posokowców, proszeni są o przekazanie tej informacji do managera Zamku Bożejów. Związane jest to z przygotowaniem posiłków na biesiadę. Biesiada odbędzie się w Restauracji Zamku Bożejów, w sobotę 22 sierpnia o godz. 19,00 . Koszt biesiady to kwota 80 zł. od osoby, płatne na miejscu w dniu biesiady.

Prosimy o pilne dokonywanie rezerwacji!