Forum znów otwarte

Drodzy Klubowicze,
po niespełna dwóch miesiącach przerwy, nasze klubowe Forum ponownie działa.
Konta użytkowników, którzy byli aktywnie uczestniczyli w życiu forum, pozostały niezmienione  – ze względów technicznych przypisane zostały im tymczasowe hasła. W celu uzyskania dostępu do forum proszę o wypełnienie formularza:
http://klubposokowca.org.pl/forum/ucp.php?mode=sendpassword

To spowoduje przysłanie tymczasowego hasła na email przypisany do profilu. Rzecz oczywiście nie dotyczy dociekliwych forumowiczów, którzy w międzyczasie zdążyli już powyższą procedurę przeprowadzić samodzielnie (brawo!)

Osoby, które były zarejestrowane, ale nie pisywały dotąd, proszę o ponowną rejestrację.

W przypadku jakichkolwiek trudności proszę o kontakt email: lukasz@docentnatropie.com lub telefonicznie: 606483493.

Darz Bór!
Łukasz