Sędziowie klubowi.

Zarząd Klubu Posokowca przy PZŁ powołał sędziów klubowych w składzie:

Waldemar Abucewicz, Łukasz Dzierżanowski, Andrzej Filipiak, Michał Fornalczyk, Robert Iwicki, Maciej Kopeć, Marcin Kunikowski, Rafał Malec, Robert Maślanka, Krzysztof Mielczarek.

Sędziowie klubowi mają uprawnienia do przeprowadzania klubowej oceny pracy na naturalnym postrzałku. Pozytywny wynik z klubowej oceny pracy na naturalnym postrzałku, będzie jednym z kryteriów do przyznawania winiet ISHV i klubowych wymogów hodowlanych.

Konsultacje dotyczące regulaminów pracy posokowców

Komisja Kynologiczna Naczelnej Rady Łowieckiej prowadzi między innymi prace nad projektami regulaminów oceny pracy psów myśliwskich. Opracowana została część ogólna. Przyjęte zostały również regulaminy prób pracy posokowców, konkursu posokowców na sztucznym tropie i oceny pracy posokowców w łowisku. Projekty te przekazujemy do konsultacji członków Klubu Posokowca przy PZŁ. Zamieszczamy je na naszej stronie w zakładce SPRAWY KLUBOWE.

Zwracamy się z prośbą do członków klubu o zgłaszanie w ciągu najbliższych dwóch tygodni, uwag do tych propozycji, na adres mailowy zastępcy przewodniczącego Komisji Kynologicznej NRŁ – Wojciecha Galwasa, wojciechgalwas@wp.pl

Zadecydujmy sami na podstawie jakich regulaminów będą oceniane nasze posokowce.

Powiadomienia o aktualnościach

Drodzy Klubowicze,

aby otrzymywać na skrzynkę e-mail powiadomienia dotyczące nowych informacji pojawiających  się na klubowej stronie, należy na prawym marginesie strony klubowej odnaleźć pole „zaprenumeruj przez e-mail”. Następnie wpisać swój e-mail i zatwierdzić wpis. Na podany adres zostanie wysłany e-mail  z prośbą o potwierdzenie subskrybcji. Aby otrzymywać powiadomienia, proszę kliknąć „potwierdź subskrybcję”.

Promocyjna oferta zakupu sprzętu dla Klubowiczów

This slideshow requires JavaScript.

Wszyscy członkowie Klubu Posokowca przy PZŁ mają możliwość zakupienia poprzez witrynę optykamysliwska.com sprzętu termowizyjnego firmy GUIDE i lunet celowniczych MeoStar R2 z 5% rabatem.

Dodatkowo każdy kupujący otrzyma darmową odzież firmy Browning, przeznaczoną dla przewodników pracujących z psem.

Do wyboru: Kurtka Tracker One Protect lub Spodnie Tracker One Protect lub Kamizelka Tracker Pro

przy zakupach powyżej 12 tys. zł, kupujący otrzyma darmową Kurtkę Tracker Pro

Składając zamówienie lub kontaktując się w sprawie zakupów prosimy przekazać informację o przynależności do Klubu Posokowca przy PZŁ.

 

Mapa Stacji Posokowca

Wszyscy przewodnicy klubowi, którzy posiadają psy gotowe do pracy w łowisku a chcieliby aby ich dane (imię nazwisko i nr telefonu) znalazły się na mapie stacji posokowca, proszeni są o przesyłanie ww. danych wraz z lokalizacją do Sekretarza Klubu.

III Międzynarodowa Ocena Pracy Posokowców im. Jana Kierznowskiego

III Międzynarodowa Ocena Pracy Posokowców im. Jana Kierznowskiego odbędzie się 10 października 2020 r (sobota) na terenie OHZ Krystyna – Nadleśnictwo Kluczbork.
Zgłoszenia proszę kierować drogą mailową do ZO PZŁ Opole, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 września 2020 r.

Do zgłoszenia należy dołączyć ksero rodowodu (strona biała z danymi właściciela, hodowcy oraz 4 pokoleniami psów)
Wszelkie informacje można uzyskać od Przewodniczącego Komisji Kynologicznej ZO Opole pod nr tel : 605332419.

Wiesław Cholewa

Przewodniczący Komisji Kynologicznej Z.O. PZŁ w Opolu.

Ps.

Wszyscy chętni do pomocy w organizacji konkursu w dniach 9 i 10 października, proszeni są o osobisty kontakt z Doradcą ds. Użytkowości.

Panel dyskusyjny – Regulamin Hodowlany

Szanowni Klubowicze!
w sobotę 22.08.2020 o godzinie 17:00  zapraszam wszystkich zainteresowanych członków klubu, do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym na temat proponowanego Regulamninu Hodowlanego, oraz strategii hodowlanej ISHV.
Mam nadzieje,że dyskusje przeniesiemy dalej o godzinie 19:00 w miłej atmosferze na wieczorną biesiadę. Do zobaczenia w Bożejowie !

Doradca Hodowlany

Małgorzata Schram

Członek ISHV