Wszystkie wpisy, których autorem jest administrator

Relacja z XVIII Memoriału Fridricha Konrada Słowacja 2022 rok.

W dniach od 2 do 6 listopada w miejscowości Topoľčianky, w Nitrzanskim Kraju na Słowacji odbył się XVIII. Memoriál Fridricha Konráda, którego organizatorem był Słowacki Klub Hodowców Posokowców – KCHF.

W międzynarodowej ocenie pracy posokowców wzięło udział 12 przewodników; pięciu ze Słowacji i po jednym z Austrii, Czech, Niemiec (KBGS), Polski, Węgier, Włoch, Polski, Szwajcarii, którzy prowadzili 8 posokowców bawarskich i 4 hanowerskie.

Klub Posokowców PZŁ reprezentował Grzegorz Maciąg z Doną ze Starej Grobli,

8-mio letnią suką posokowca bawarskiego. W skład międzynarodowej komisji sędziowskiej wchodził Wojciech Galwas.

Przewodnik i sędzia z Klubu Posokowców PZŁ

Czytaj dalej

V Międzynarodowy Konkurs Pracy Posokowców im. Jana Kierznowskiego

Zachęcamy klubowych przewodników do wzięcia udziału w V Międzynarodowym Konkursie Pracy Posokowców na sztucznym tropie imienia śp. Prezesa naszego klubu Jana Kierznowskiego.

Konkurs odbędzie się w dniu 8 października 2022 roku na terenie OHZ KRYSTYNA Nadleśnictwa Kluczbork.

Sędziować będą Międzynarodowi Sędziowie Pracy Psów Myśliwskich z Polski i z Słowacji.

W konkursie mogą wziąć udział posokowce hanowerskie i bawarskie oraz alpejskie gończe krótkonożne.

Ilość przyjętych na konkurs posokowców jest ograniczona. Zapewniamy pierwszeństwo przyjęcia psów będących w rękach członków klubu.

Rozpoczęcie i zakończenie imprezy odbędzie się na terenie Hotelu Zamek w Bożejowie w którym istnieje możliwość indywidualnej rezerwacji miejsc noclegowych. Zamek Bożejów

Zgłoszenia proszę kierować do Zarządu Okręgowego PZŁ w Opolu.

Informacja o konkursie im. J. Kierznowskiego

XVIII Memoriał Fridricha Konrada

Memoriał Fridricha Konrada, organizowany przez Słowacki Klub Posokowców odbędzie się w dniach od 2 do 6 listopada bieżącego roku w miejscowości Topolcianky.

Klub Posokowców Polskiego Związku Łowieckiego reprezentować będą: przewodnik Grzegorz Maciąg z suką posokowca bawarskiego DONA ze Starej Grobli oraz sędzia Wojciech Galwas.

Zapraszamy członków klubu oraz wszystkich miłośników czerwonego psa do wzięcia udziału w memoriale w charakterze korony.

Więcej informacji w poniższym linku:

Zaproszenie na XVIII MFK

zakwaterowanie Bożejów 9-10 kwietnia 2022

Z uwagi na awarię systemu rezerwacji w Zamku Bożejów, prosimy wszystkich uczestników Zjazdu Klubu Posokowców PZŁ, którzy posiadali rezerwację noclegu z 9 na 10 kwietnia 2022 r. o kontakt z recepcją Zamku celem potwierdzenia rezerwacji. Również osoby, które pierwotnie otrzymały informację o braku miejsc noclegowych w tym terminie a chciałyby skorzystać z noclegu mogą skontaktować się z recepcją Zamku gdyż są jeszcze wolne miejsca noclegowe.

Ponadto wszystkie osoby chcące wziąć udział w biesiadzie, która odbędzie się w dniu 9 kwietnia o godzinie 19:00, proszone są o niezwłoczne potwierdzenie tego faktu w recepcji Zamku Bożejów.

Informujemy, że ze względu na bardzo dużą liczbę zgłoszeń,  zmuszeni jesteśmy zamknąć listę uczestników warsztatów tropowych odbywających się w dniach 7 – 9 kwietnia 2022 r. w Bożejowie.

Zarząd Klubu Posokowców Polskiego Związku Łowieckiego

zwołuje na dzień 10 kwietnia (niedziela) 2022 r. na godz. 1100

Zwyczajne Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Klubu,

które odbędzie się w „Zamku Bożejów”, w Bożejowie k/Kluczborka.

Czytaj dalej